DE

DE

TDK współpracuje z wieloma firmami z branży, w tym z Bertrandt.

 Nasi Partnerzy

Zaufali nam

Doświadczona firma w branży Automotive pomaga w automatyzacji procesów w firmach.
Robot przedstawiający możliwości robotyzację procesów w firmach poprzez outsourcing.

Kim jesteśmy?

Firma TDK Mechanik to organizacja, która koncentruje swoją działalność na rozwijaniu kompetencji w obszarze mechaniki pojazdów spalinowych jak i elektrycznych. Nasz rozwój skoncentrowany jest na pracach związanych z rozwojem i testowaniem innowacyjnych rozwiązań, serwisem, bezpieczeństwem i montażem samochodów osobowych. Nasze doświadczenie w branży Automotive pozwoliło osiągnąć nam najwyższy poziom jakości, który teraz chcemy zaproponować również Tobie. Dzięki nam możesz mieć pewność, że Twoje projekty będą realizowane z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, wiedza i zaangażowanie pozwolą Ci osiągnąć sukces. Z nami możesz liczyć na gwarancję jakości i satysfakcję z wykonanej pracy. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i przekonaj się sam, dlaczego warto nam zaufać.

Doświadczenie w branży Automotive.

Posiadamy duże, własne zasoby personalne  co zapewnia gwarancję jakości z naszych usług.

Projekty

SKONTAKTUJ SIĘ

Jako firma TDK Mechanik, specjalizujemy się w realizacji zadań, których specyfika skoncentrowana jest na wykonywaniu kompleksowych zadań manualnych.


 

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy specjalistów w realizacji Twojego kolejnego projektu! Jeśli szukasz doświadczonej ekipy, która pomoże Ci osiągnąć sukces, to dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami już dziś!

Jak działamy w TDK Mechanik?

Twoja firma rozwija się dynamicznie, i zaczynasz odczuwać braki personalne? Otrzymałeś nowe zlecenie ale Twoje zasoby personalne sa już niewystarczające ? Jesteśmy dla Ciebie idealnym wyborem! Nasza firma oferuje usługi i know how, które mogą stać się nieocenioną pomocą dla Twoich realizacji. Zaufaj nam i pozwól pomóc Ci w realizacji tych zadań,  które przyspieszą rozwój Twojej firmy i pomogą w realizacji bieżących projektów.

Projekt

Nasza organizacja to miejsce, w którym Twoje potrzeby zamieniają się w konkretne wyniki. Razem z nami możesz rozwijać swoje umiejętności i czerpać satysfakcję z osiąganych wyników. Dzięki doświadczeniu naszej załogi możesz spać spokojnie, wiedząc, że jesteś w dobrych rękach. TDK Mechanik to nie tylko najwyższej klasy kompetencje ale także niepowtarzalna atmosfera, w towarzystwie której pobudzimy Twoje projekty do działania.

TDK Mechanik

Niech pasja stanie się Twoim życiowym wyborem!

Jesteś fanem motoryzacji? Uwielbiasz poznawać nowe rozwiązania techniczne? Chcesz poznać branżę Automotive jakiej jeszcze nie znałeś? Jesteśmy dla Ciebie idealnym wyborem. Jeśli szukasz pracy, zostaw swoje CV w naszych rękach. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę zgodną z Twoimi kwalifikacjami i oczekiwaniami - zaufaj nam i skorzystaj z naszej pomocy już dziś!

SKONTAKTUJ SIĘ

Na zdjęciu widzimy grupę inżynierów pracujących nad projektami z dziedziny technologii. Widać ich skupienie i zaangażowanie w realizowane zadania. Firma, dla której pracują, specjalizuje się w rekrutacji inżynierów oraz outsourcingu, co pozwala na kompleksowe i profesjonalne podejście do projektów. Działają oni w sposób przemyślany i skuteczny, aby osiągać najlepsze wyniki i budować trwałe relacje z klientami.

Nasze certyfikaty

CZYTAJ WIĘCEJ

Odkryj nasz biuletyn i poznaj wiele interesujących artykułów na temat rynku pracy i branży Automotive. Znajdziesz u nas wiele praktycznych wskazówek i porad, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu zawodowego.

Najnowsze newsy

24 maja 2024
W ostatnich latach branża motoryzacyjna przechodzi znaczącą transformację, której główną siłą napędową są innowacje technologiczne. Wraz z dynamicznym
17 maja 2024
Wielki świat motoryzacji to nie tylko wyścigi na torach, błyszczące lakierem samochody i rewolucyjne technologie, które sprawiają, że
10 maja 2024
Przemysł motoryzacyjny stale ewoluuje, poszukując innowacyjnych rozwiązań, które poprawią zarówno wydajność pojazdów, jak i zrównoważą produkcję. W ostatnich

Kontakt z nami

Imię i Nazwisko

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TDK Mechanik Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Bóżnicza 15\6 moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

TDK Mechanik Sp z o.o.

Bóżnicza 15, lok. 6

61-751, Poznań

biuro@tdk-eng.pl

+ 48 61 448 64 33

Adres:

Bóżnicza 15, lok. 6

61-751, Poznań         

+48 61 448 64 33

biuro@tdk-eng.pl

pn-pt 09:00 - 16:00

Wszystkie prawa zastrzeżone © TDK. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.