DE

DE

Robotyzacja produkcji ma na celu zwiększenie wydajności produkcji, poprawę jakości produktów, redukcję kosztów oraz zwiększenie bezpieczeństwa pracy.
Robotyzacja produkcji ma na celu zwiększenie wydajności produkcji, poprawę jakości produktów, redukcję kosztów oraz zwiększenie bezpieczeństwa pracy.

TDK MECHANIK

Automatyzacja

W obecnej rzeczywistości rynkowej efektywność odgrywa kluczową rolę a inwestycje w nowoczesne rozwiązania umożliwiające automatyzację procesów produkcyjnych są wręcz wymogiem. Głównym celem wielu firm produkcyjnych jest zatem inwestycja w nowoczesne i wysoko zaawansowane rozwiązania, których celem jest automatyzacja procesów technologicznych.

 

Firma TDK Engineering planuje procesy automatyzacji i dostarcza rozwiązania, które są w stu procentach dopasowane do specyfikacji działalności klienta. W pracach planistycznych uwzględniamy wszystkie aspekty produkcji oraz uwzględniamy informacje i wytyczne przekazywane przez zamawiającego. Wdrażane rozwiązania są w pełni dopasowywane do specyfiki działalności Klienta, jej rodzaju oraz już istniejącej infrastruktury. Aby opracować szczegółowy i efektywny plan, wszystkie nasze realizacje poprzedzamy dokładnymi analizami i konsultacjami. Bierzemy pod uwagę wiele czynników i już podczas analizy projektu konfrontujemy swoje spostrzeżenia z sugestiami operatorów maszyn, inżynierów utrzymania ruchu i kierowników procesu. Nasz doświadczony zespół inżynierów i projektantów wykona dla Państwa kompleksowe projekty wdrożeniowe oraz przeprowadzi automatyzację procesów technologicznych.

Dlaczego my?

Nawiążmy współpracę

Imię i nazwisko

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TDK Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Bóżnicza 15\6 moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

TDK MechanikSp z o.o.

Bóżnicza 15, lok. 6

61-751, Poznań

biuro@tdk-eng.pl

+ 48 61 448 64 33

Adres:

Bóżnicza 15, lok. 6

61-751, Poznań         

+48 61 448 64 33

biuro@tdk-eng.pl

pn-pt 09:00 - 16:00

Wszystkie prawa zastrzeżone © TDK. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.